Молодь спортивно відзначила свята!

2013-06-30

/Files/images/1tyrr14.JPG

Бліц-турнір з футболу серед юнацьких команд району.

30 червня, на стадіоні імені Дьордя Борно в Яноші пройшов вже традиційний бліц турнір з футболу серед юнацьких команд. 9 команд юнаків змагалися у футбольному святі, організованому управлінням освіти, молоді та спорту райдержадміністрації (В.Лендєл) спільно з районною федерацією футболу (О.Чегіль) до Дня Конституції України та Дня молоді. У попередньому раунді ігри пройшли дуже напружено і гостро. До наступного раунду пройшли чотири найкращі клуби.У півфіналі «Фенікс» з Бадалова переграв юнаків з Яноші» — 1:0, а великобийганська молодь з В. Бийгані — ФК «Запсонь» — 2:0.Матч за третє місце між ФК «Яноші» та ФК «Запсонь» до останньої хвилини був цікавим. На початку першого тайму яношівці відкрили рахунок і заволоділи повною ініціативою на полі. Але на останній хвилині ФК «Яноші» пропустили контратаку у свої ворота і пропустили гол. Основний час — 1:1, а по пенальті виграли яношівці — 6:5.

У фіналі грали перша та друга команда районної першості. «Фенікс» Бадалово» та ФК «В.Бийгань» вважаються дуже принциповими суперниками. Уся гра проходила в дуже інтенсивній боротьбі. В підсумку — 0:0, а в серії пенальті перемогла команда Великої Бийгані — 6:5. Команди нагороджено кубками, медалями та грамотами.