ЗАТВЕРДЖЕНО Наказ начальника управління освіти, молоді та спорту Берегівської райдержадміністрації
08.02.2014 20

Єдиний календарний план районних

спортивно-масових заходів Берегівського району на 2014 рік

Управління освіти, молоді та спорту

Берегівської райдержадміністрації

м. Берегове

№ з/пНазва заходу Строк
проведення
Місце проведенняОрганізації, учасники К-сть учасниківВид змаганьВідповідальні
КОМПЛЕКСНІ ФІЗКУЛЬТУРНО-МАСОВІ ЗАХОДИ ТА СПОРТИВНІ ЗМАГАННЯ
1 Зимова обласна спартакіада серед працівників охорони здоров’я лютий - березень с. Синяк, Мукачівського р-ну зб. району 30О/К Профспілка медиків району
2 Зимова відкрита обласна спартакіада серед працівників апарату, управлінь та відділів АР Крим, областей, Київської та Севастопольської міських держадміністрацій березень с. Кострино, В.Березнянського р-ну зб. району 10О/К Відділ молоді та спорту управління
3 Обласна спартакіада серед працівників апарату, управлінь та відділів облдержадміністрації, райдержадміністрацій та міськвиконкомів, обласної, районних, міських рад (І тур) березень Ужгород зб. району 30 О/К Відділ молоді та спорту управління
4 Відкриті обласні зимові сільські спортивні ігри (згідно положення) березень За призначенням зб. району 12 О/К Відділ молоді та спорту управління
5 Спартакіада співробітників УСБУ, присвячена Дню СБУ березень Ужгород зб. району 15 О/К Райвідділ СБУ
6 „Олімпійський день бігу ” березень –квітень За призначенням зб. району 45 О/К Відділ молоді та спорту управління
7 Фестиваль “Мама, тато, я – спортивна сім’я” з нагоди Міжнародного дня сім’ї березень-травень За призначенням зб. району 20 О/К Відділ молоді та спорту управління
8 Змагання серед школярів „Хто ти майбутній олімпієць„ березень-вересень За призначенням зб. району 40 О/К Відділ молоді та спорту управління
9 Фестиваль ранкової зарядки “Рух заради здоров’я” з нагоди Всесвітнього дня здоров’я 7 квітня За призначенням зб. району 20 О/К Відділ молоді та спорту управління
10 Обласні дитячі спортивні ігри „Старти надій” квітень Мукачево зб. району 35 О/К Відділ молоді та спорту управління
11 Всеукраїнський місячник «Спорт для всіх – спільна турбота» 1-30 квітня За призначенням зб. району 15 О/К Відділ молоді та спорту управління
12 Весняна спартакіада серед ЗОШ І-ІІІ ст. району квітень-травень зг. положення КФК зг. пол. О/К Методоб’єднання вчителів фізичної культури
13 Весняна спартакіада серед ЗОШ І-ІІ ст. району квітень-травень зг. положення КФК зг. пол. О/К Методоб’єднання вчителів фізичної культури
14 Військово-патріотична гра «Зірниця» квітень за призначенням КФК зг. пол. О/К Методоб’єднання вчителів фізичної культури
15 Спартакіада допризовної молоді квітень зг. положення зг. положення зг. пол. О/К Методоб’єднання вчителів фізичної культури
16 VІІ обласна галузева спартакіада серед працівників ПАТ «Закарпатгаз» квітень - травень За призначенням зб. району 30 О/К Берегівська філія ПАТ «Закарпатгаз»
17 XII обласна спартакіада працівників закладів та установ освіти квітень, вересень за призначенням зб. району 30 О/К Профспілка працівників освіти
18 Обласні пошукові змагання серед дітей вихованців ДЮСШ облради ООВФСТ «Колос» та сільських школярів під девізом «Хто ти, майбутній Олімпієць?» (згідно положення). травень Берегове зб. району 35 О/К ДЮСШ «Колос»
19 Відкрита першість ФСТ «Колос» серед вихованців ДЮСШ області з греко-римської боротьби(згідно положення) травень За призначенням зб. району 15 О/К ДЮСШ «Колос»
20 Обласні масові спортивні заходи “ВелоУкраїна” травень За призначенням зб. району 15 О/К Відділ молоді та спорту управління
21 Спартакіада працівників митної служби, присвячена Дню митника травень Чоп зб. району 20 О/К Відділ прикордонної служби «Лужанка»
22 Спартакіада прикордонників, присвячена Дню прикордонних військ України травень Чоп зб. району 20 О/К Відділ прикордонної служби «Лужанка»
23 Районні сільські ігри травень зг. положення КФК 300 О/К Відділ молоді та спорту управління
24 Обласні змагання серед школярів травень За призначенням зб. району 50 О/К Відділ молоді та спорту управління
25 Обласна спартакіада серед депутатів обласної ради, районних, міських (міст обласного підпорядкування) рад 10 травня За призначенням зб. району 30 О/К Відділ молоді та спорту управління
26 ХІV обласна галузева спартакіада серед працівників охорони здоров’я 24 травня Ужгород зб. району 30 О/К Профспілка медиків району
27 Масові спортивні заходи серед дошкільнят «Веселі старти» з нагоди Міжнародного дня захисту дітей 1 червня За призначенням зб. району 20 О/К Відділ молоді та спорту управління
28 Міські та районні масові спортивні змагання серед дошкільнят «Веселі старти» з нагоди Міжнародного дня захисту дітей 1 червня За призначенням зб. району 20 О/К Відділ молоді та спорту управління
29 Обласна спартакіада ветеранів 7-8 червня Іршава зб. району 18 О/К Відділ молоді та спорту управління, Районна асоціація ветеранів
30 XXIV міжгалузева обласна спартакіада профспілок червень Ужгород зб. району 30 О/К Відділ молоді та спорту управління
31 Обласна літня спартакіада серед працівників апарату, управлінь та відділів облдержадміністрації, райдержадміністрацій та міськвиконкомів, обласної, районних, міських рад (ІІ тур) червень За призначенням зб. району 30 О/К Відділ молоді та спорту управління
32 Обласна спартакіада працівників культури червень за призначенням зб. району 20 О/К Відділ культури і туризму
33 Обласні змагання „Діти олімпійська надія” червень За призначенням зб. району 40 О/К Відділ молоді та спорту управління
34 Спартакіада УПМ ДПС, присвячена Дню податкової служби України червень Ужгород зб. району 20 О/К Берегівська ОДПІ
35 Фінал обласного футбольного фестивалю серед сільських школярів 1999 року та 2000 років народження під девізом «Даруймо радість дітям» (згідно положення) червень Мукачівський район зб. району 25 К ДЮСШ «Колос»
36 Турнір з футолу присвячений памяті П.Крайняниці 5-6 липня Ужгород зб. району 10 О/К Відділ молоді та спорту управління
37 Обласний фестиваль „Козацький гарт” липень За призначенням зб. району 40 О/К Відділ молоді та спорту управління
38 Області змагання з футболу ФСТ „Динамо” липень Ужгородський р-н зб. району 20 О/К Відділ молоді та спорту управління
39 Спартакіада ФСТ „Динамо” серпень Ужгород зб. району 15 О/К Відділ молоді та спорту управління
40 VІІІ обласна галузева спартакіада серед працівників держустанов серпень с. Оноківці, Ужгородського р-ну зб. району 30 О/К Відділ молоді та спорту управління
41 Обласні спортивні змагання серед спортивних команд сільських і селищних рад на «Краще спортивне село області та України у 2014 році» (згідно положення) серпень Хуст зб. району 30 О/К Відділ молоді та спорту управління
42 Обласна літня спартакіада ФСТ “Спартак” серед галузевих обкомів профспілок вересень Ужгород зб. району 30 О/К Відділ молоді та спорту управління
43 Сільські спортивні ігри працівників агропромислового комплексу області (згідно положення) вересень с.Пийтерфолво Виноградівського району зб. району 30 О/К Райрада ФСТ «Колос»
44 Обласна спартакіада працівників Виконавчої дирекції Фонду СС вересень за призначенням зб. району 20 О/К Районна дирекція фонду соціального страхування
45 Районна спартакіада серед підприємств установ і організацій вересень зг. положення КФК 350 О/К Відділ молоді та спорту управління
46 Обласна літня спартакіада Закарпатської облради ФСТ “Спартак” серед міськрайрад вересень-жовтень Мукачево зб. району 30 О/К Відділ молоді та спорту управління
47 26 обласна спартакіада серед шкіл-інтернатів жовтень за призначенням зб. району 20 О/К Школа інтернат І-ІІІ ст. м. Берегове
48 Осіння спартакіада серед ЗОШ І-ІІІ ст. району жовтень зг. положення КФК зг. пол. О/К Методоб’єднання вчителів фізичної культури
49 Осіння спартакіада серед ЗОШ І-ІІ ст. району жовтень зг. положення КФК зг. пол. О/К Методоб’єднання вчителів фізичної культури
50 Спартакіада, присвячена професійному святу робітників Прокуратури грудень Ужгород зб. району 20 О/К Міжрайонна прокуратура
ОЛІМПІЙСЬКІ ВИДИ СПОРТУ
ЛІТНІ ВИДИ СПОРТУ
БОКС
1 Чемпіонат області з боксу серед школярів 21-23.03.2014 Мукачево зб. району 10 О/К ДЮСШ управління
2 Чемпіонат області з боксу серед молоді 25-27.04.2014 Мукачево зб. району 12 О/К ДЮСШ управління
3 Обласний турнір пам’яті Томаша Бірнштейна 24.06.2014 Ужгород зб. району 10 О/К ДЮСШ управління
4 Відкрита першість районної ДЮСШ з боксу з нагоди святкування Дня фізкультури і спорту вересень Берегове зг. положення зг. пол. О ДЮСШ, Відділ молоді та спорту управління
БОРОТЬБА ВІЛЬНА
1 Чемпіонат області серед кадетів 1997-98рр.н., V ранг 15.02.2014 Виноградів зб. району 12 O/K Відділ молоді та спорту управління
2 Відкритий Всеукраїнський турнір, присвячений до Дня м. Виноградова та до Дня фізичної культури та спорту, IV ранг 19-21.09.2014 Виноградів зб. району 15 O/K Відділ молоді та спорту управління
БОРОТЬБА ГРЕКО-РИМСЬКА
1 Чемпіонат області з греко-римської боротьби серед кадетів 1997-1999 р.н. 25-26.01.2014 с. Баранинці зб. району 10+1 O/K ДЮСШ «Колос»
2 Чемпіонат області 05-06.04.2014 Мукачево зб. району 10+1 O/K ДЮСШ «Колос»
3 Чемпіонат області серед юнаків (1999-2000р.н.) 01-02.04.2014 Тячів зб. району 10+1 O/K ДЮСШ «Колос»
4 Відкрита першість ФСТ «Колос» За призначенням Ужгород зб. району 10 O/K ДЮСШ «Колос»
5 Чемпіонат області серед юнаків (2001—2003р.н.) 27-28.09.2014 Мукачево зб. району 10 O/K ДЮСШ «Колос»
6 Чемпіонат області серед кадетів (1998-1999р.н.) 04-05.10.2014 Ужгород зб. району зг. пол O ДЮСШ «Колос»
7 Міжнародний турнір Токаря (кадети) 15-16.11.2014 Мукачево зб. району зг. пол О/К ДЮСШ «Колос»
8 Турнір з греко-римської боротьби на призи Діда Мороза грудень Берегове зб. району зг. пол О Відділ молоді та спорту управління, ДЮСШ «Колос»
9 Всеукраїнський юнацький турнір з греко-римської боротьби «Спорт без кордонів» листопад - грудень Берегове зб. району зг. пол О Відділ молоді та спорту управління, ДЮСШ «Колос»
ВЕЛОСПОРТ В ЗАЛІ
1 Чемпіонат Європи травень Тото (Угорщина) зб. району зг. пол О/К ГО «Велосипедний спорт в залі»
2 Відкритий чемпіонат України та Закарпатської області жовтень с. В.Береги Берегівського району зб. району зг. пол О/К ГО «Велосипедний спорт в залі»
3 Чемпіонат світу 21-23 листопад Брно (Чехія) зб. району зг. пол О/К ГО «Велосипедний спорт в залі»
4 Різдвяний кубок грудень с. В.Береги Берегівського району зб. Району зг. пол О/К ГО «Велосипедний спорт в залі»
ВОЛЕЙБОЛ
1 Кубок району з волейболу 11 травня згідно положення КФК зг. пол. К Відділ молоді та спорту управління
2 Чемпіонат району з волейболу 13 вересня згідно положення КФК зг. пол. К Відділ молоді та спорту управління
ГАНДБОЛ
1 Першість області з гандболу серед команд ДЮСШ,СДЮСШОР – дівчата 1997 – 1998р.н. 15.03.2014 Ужгород зб. району 15 К ДЮСШ управління
2 Першість області з гандболу серед команд ДЮСШ,СДЮСШОР – дівчата 1999 – 2000р.н. 12.04.2014 Ужгород зб. району 15 К ДЮСШ управління
3 Міжнародний турнір з гандболу на «Кубок Карпат», пам’яті працівників серед дівчат 2000 -2001р.н.і 2001-2002р.н. 25 - 27.04.2014 Ужгород зб. району 30 К ДЮСШ управління
4 Першість області з гандболу серед команд ДЮСШ,СДЮСШОР – дівчата 2001 – 2002р.н. 03.05.2014 Ужгород зб. району 15 К ДЮСШ управління
5 Літні спортивні ігри області з г/б серед дівчат 1997р.н. та молодше. квітень - травень Ужгород зб. району 15 К ДЮСШ управління
6 Літні спортивні ігри України серед команд дівчат 1997 та молодше. травень За призначенням зб. району 15 K ДЮСШ управління
7 Відкрита першість області з гандболу присвячена до Міжнародного Дня захисту дітей 31.05.2014 Перечин зб. району 15 К ДЮСШ управління
8 Першість області з гандболу серед команд дівчат 2003р.н.,присвячена Міжнародному «Дню захисту дітей» 01.06.2014 Ужгород зб. району 15 К ДЮСШ управління
9 Першість області з гандболу серед дівчат 2002-03р.н., присвячена «Дню фізичної культури і спорту» 06.09.2014 Ужгород зб. району 15 К ДЮСШ управління
10 Відкритий турнір з гандболу на Кубок пам’яті Ю.Є. Шерегія –дівчата 2001р.н. Згідно положення Хуст зб. району 15 К ДЮСШ управління
11 Чемпіонат області з гандболу на призи клубу «Стрімкий м’яч», серед дівчат 2001- 2002 р.н.. 29.11.2014 Ужгород зб. району 15 К ДЮСШ управління
12 Чемпіонат області з гандболу на призи клубу «Стрімкий м’яч», серед дівчат 2002 - 2003р.н 29.11.2014 Ужгород зб. району 15 К ДЮСШ управління
13 Чемпіонат області на призи клубу «Стрімкий м’яч» серед юнаків 2001, 2002 рр.н. 15-16.11.2014 Ужгород (Перечин) зб. району 30 К ДЮСШ управління
ДЗЮДО
1 Чемпіонат області серед юнаків 1997-1999 р.н. 25-26.01.2014 Ужгород зб. району 10+1 О ДЮСШ «Колос»
2 Чемпіонат області (1999-2001 р.н.) 22-23.02.2014 Ужгород зб. району 10 О ДЮСШ «Колос»
3 Чемпіонат області (1998-2000 р.н.) 25-26.10.2014 Ужгород зб. району 10+1 О ДЮСШ «Колос»
ЛЕГКА АТЛЕТИКА
1 Чемпіонат області з кросу 22.03.2014 Ужгород зб. району 15 О/К ДЮСШ управління
2 Чемпіонат області серед ДЮСШ (1997-98, 1999 -2000 та мол.) 12.04.2014 Мукачево зб. району 20 О/К ДЮСШ управління
3 Чемпіонат області з кросу 18.10.2014 За призначенням зб. району 15 О/К ДЮСШ управління
ТЕНІС
1 Зимова першість області серед школярів до 10,12,14, 16 років 28.02 – 02.03.2014 Ужгород зб. району 16 O/K ДЮСШ управління
2 Зимовий чемпіонат області та першість серед юнаків та дівчат 28 – 30.03.2014 Ужгород зб. району 16 O/K ДЮСШ управління
3 Першість області серед школярів до 10,12,14, 16 років 25-27.04.2014 Ужгород зб. району 16 O/K ДЮСШ управління
4 Відкритий обласний турнір пам’яті Г.Бандровського 10-11.05.2014 Ужгород зб. району 10 O/K ДЮСШ управління
5 Першість області до Дня захисту дітей до 10, 12, 14, 16 років 30.05-01.06.2014 Ужгород зб. району 16 O/K ДЮСШ управління
6 Першість області серед школярів до 10,12,14, 16 років 20-22.06.2014 Тячів зб. району 10 O/K ДЮСШ управління
7 Першість області серед школярів, турнір ветеранів до дня міста 24-28.09.2014 Тячів зб. району 10 O/K ДЮСШ управління
8 Турнір по тенісу на кубок «Bereg Fest» серед ветеранів вересень Берегове зг. положення зг. пол. О Відділ молоді та спорту управління
9 Першість області серед школярів до 10,12,14, 16 років 17-19.10.2014 Ужгород зб. району 16 O/K ДЮСШ управління
10 Першість області серед юнаків, дівчат до 10 років на призи УЗБ Закарпаття 21-23.11.2014 Берегове зб. району 8 O/K ДЮСШ управління
ТЕНІС НАСТІЛЬНИЙ
1 Чемпіонат району з настільного тенісу 23.02.2014 зг. положення КФК зг. пол. О Відділ молоді та спорту управління
2 Чемпіонат області з настільного тенісу пам’яті Михайла Мегеша 10-11.05.2014 Ужгород зб. району 12 О ДЮСШ управління
3 Чемпіонат області серед молоді та дорослих 14-15.06.2014 Ужгород зб. району 8 O ДЮСШ управління
4 Кубок області з настільного тенісу серед команд міст області 12-13.07.2014 Ужгород зб. району 8 O ДЮСШ управління
5 Першість району з настільного тенісу серед школярів з нагоди Дня фізкультури і спорту вересень зг. положення зг. положення 50 О ДЮСШ, Відділ молоді та спорту управління
6 Кубок району з настільного тенісу 30.11.2014 зг. положення КФК зг. пол. О Відділ молоді та спорту управління
ФУТБОЛ
1 Турнір з міні-футболу серед команд ДЮСШ «Різдвяний кубок» січень м. Ужгород, м. Хуст, м. Мукачево, м. Берегове зб. Району 30 К ДЮСШ управління
2 Зимовий кубок району січень – березень За призначенням КФК 450 К Федерація футболу
3 Кубок області серед команд колективів фізкультури Фінальний матч березень – квітень 9 травня 2013 Згідно з календарем змагань зб. Району 25 К Федерація футболу
4 Міжнародний турнір серед дитячо-юнацьких команд пам’яті ЗМС М. Михалини та з нагоди 90 років з дня народження березень м. Ужгород, с. Порошково зб. Району 30 К ДЮСШ управління
5 УІ –й Міжнародний турнір дитячо-юнацьких команд пам’яті В. Ковача березень м. Мукачево зб. Району 30 К ДЮСШ управління
6 Міжнародний турнір дитячих команд 2003-2004 та 2005-2006 р.н присвячений пам’яті В. Береша березень с. Яноші Берегівського р-ну зб. Району 40 К ДЮСШ управління
7 Суперкубок району березень За призначенням КФК 50 К Федерація футболу
8 Чемпіонат та першість області серед аматорських команд ( дорослі та юнацькі команди ) квітень – листопад Згідно календаря ігор зб. Району 25 К Федерація футболу
9 Змагання на призи клубу „Шкіряний м’яч” ІІІ-ІV етапи змагань 2012/2013 рр. І-ІІ етапи змагань 2013/2014 рр. Квітень – травень, жовтень-листопад Згідно календаря ЗОШ району 35 К Відділ молоді та спорту управління
10 Першість області серед ДЮСШ, СДЮШОР у трьох вікових руппах під егідою ДЮФЛ Закарпатської області квітень – червень, вересень – листопад Згідно календаря змагань Фінал – м. Ужгород зб. Району 30 K ДЮСШ управління
11 Чемпіонат району з футболу серед команд вищої ліги серед дорослих квітень – листопад Берегівський район КФК 250 К Федерація футболу
12 Чемпіонат району з футболу серед команд вищої ліги серед юнаків квітень – листопад Берегівський район КФК 250 К Федерація футболу
13 Першість району з футболу серед команд першої ліги серед дорослих квітень – листопад Берегівський район КФК 250 К Федерація футболу
14 Першість району з футболу серед команд першої ліги серед юнаків квітень – листопад Берегівський район КФК 250 К Федерація футболу
15 Чемпіонат області серед ветеранів 45 років і старші травень – вересень Згідно календаря змагань зб. Району 20 K Відділ молоді та спорту управління
16 Берегівська районна дитячо-юнацька футбольна ліга травень – вересень Берегівський район КФК 200 К Федерація футболу, ДЮСШ управління
17 Міжнародний турнір присвячений „Дню захисту дітей” червень Ужгород зб. Району 20 К Відділ молоді та спорту управління
18 Турнір ветеранів 45 років і старші пам’яті О.Іщенка червень Мукачево зб. Району 20 K Відділ молоді та спорту управління
19 Бліц турнір з нагоди «Дня молоді» 28 червня с. Яноші Юнацькі команди 150 К Відділ молоді та спорту управління
20 Кубок району «Bereg Fest» серпень – вересень Берегове КФК 250 К Федерація футболу
21 Кубок району з міні-футболу серед ветеранів 40 р. і старше пам’яті Павла Бідзілі серпень зг. положення КФК 60 К Відділ молоді та спорту управління
22 Кубок району «Bereg Fest» фінальний матч вересень Берегове фіналісти 50 К Федерація футболу
23 Дитячий турнір з міні-футболу «Bereg Fest» вересень Берегове КФК 140 К Федерація футболу
24 Кубок області серед ветеранів 40 років і старших вересень – жовтень За календарем змагань зб. Району 20 K Відділ молоді та спорту управління
25 Міжнародний турнір серед юнаків 2000 р.н. на призи ДЮФК „Легенда” жовтень Берегове зб. Району 20 К ДЮСШ управління
26 Турнір переможців чемпіонатів районів та міст «Ліга чемпіонів Закарпаття» жовтень – листопад Згідно календаря зб. Району 25 К Федерація футболу
27 Турнір ветеранських команд на честь ЗМС В. Турянчика листопад Мукачево зб. Району 20 К Відділ молоді та спорту управління
28 Турнір з міні-футболу серед дитячо-юнацьких команд пам”яті а/а ФІФА В.Югаса листопад Ужгород зб. Району 25 К ДЮСШ управління
29 Кубок «Федерації» листопад – грудень За призначенням КФК 250 К Федерація футболу
30 Зимова першість району з міні-футболу листопад-грудень Берегівський район КФК 200 К Федерація футболу
31 Турнір з міні-футболу серед дитячо-юнацьких команд на честь О.Філіпа грудень Ужгород зб. Району 25 К ДЮСШ управління
ЗИМОВІ ВИДИ СПОРТУ
ФРІСТАЙЛ
1 Навчально-тренувальний збір з підготовки до Кубка України 27-30.01.2014 СТК „Буковель” зб. району 5 О ДЮСШ «Колос»
2 Першість області з фрістайлу (могул) 03-06.03.2014 Ясіня зб. району 10 О/К ДЮСШ «Колос»
3 Навчально-тренувальний збір з підготовки до Чемпіонату України 07-16.03.2014 Ясіня зб. району 5 О ДЮСШ «Колос»
4 Навчально-тренувальний збір з підготовки до Чемпіонату України 18.02-07.03.2014 Заросляк зб. району 6 О ДЮСШ «Колос»
5 Відкритий чемпіонат Закарпатської області 07-09.03.2014 Заросляк зб. району 5 O/K ДЮСШ «Колос»
6 Навчально-тренувальний збір червень – липень - серпень Чехія зб. району 5 О ДЮСШ «Колос»
НЕОЛІМПІЙСЬКІ ВИДИ СПОРТУ
ТЕХНІЧНІ ВИДИ СПОРТУ
1 Чемпіонат Області з мотокросу березень Виноградів зб. району 20 О/К Мотоклуб «Берегвідейк»
2 1-ий етап зонального Кубка України з мотокросу квітень с. В.Береги зб. району 14 O/K Мотоклуб «Берегвідейк»
3 Кубок Області з мотокросу квітень Іршава зб. району 20 O/K Мотоклуб «Берегвідейк»
4 Чемпіонат Області червень Тячево зб. району 20 O/K Мотоклуб «Берегвідейк»
5 1-ий етап Чемпіонату України Гр. «Б» з мотокросу та ХХХ міжобласний мотокрос серпень В.Березний зб. району 12 О/К Мотоклуб «Берегвідейк»
6 Міжобласний Кубок пам’яті ЗТУ С.С.Газуди вересень Ужгород зб. району 15 О/К Мотоклуб «Берегвідейк»
7 Кубок МАЦЕД з мотокросу жовтень Закарпаття зб. району 15 О/К Мотоклуб «Берегвідейк»
ШАХИ
1 Фестиваль «Різдвяне Мукачево» 10-12.01.2014 Мукачево зб. району 7 O/K Відділ молоді та спорту управління
2 Мукачево-Рейтинг-21» 18-24.01.2014 Мукачево зб. району 3 O/K Відділ молоді та спорту управління
3 Меморіальний турнір пам’яті Ондрик Івана січень Берегове згідно положення 25 О Відділ молоді та спорту управління
4 Меморіал С.Ткаченка 09.03 Ужгород 09.03.2014 Ужгород зб. району 8 O/K Відділ молоді та спорту управління
5 Півфінали чемпіонату області серед чоловіків 22-23.03.2014 Ужгород, Мукачево, Рахів зб. району 10 O/K Відділ молоді та спорту управління
6 Фінал чемпіонату області серед чоловіків 05-06, 12-13.04.2014 Мукачево зб. району 6 O/K Відділ молоді та спорту управління
7 Кубок ПАДІЮНа серед дітей 27.04.2014 Ужгород зб. району 10 O/K Відділ молоді та спорту управління
8 «Біла тура» (зональні змагання) 11.05.2014 Ужгород, Мукачево, Хуст зб. району 8 O/K Відділ молоді та спорту управління
9 «Біла тура (фінал) 24-25.05.2014 Мукачево зб. району 5 O/K Відділ молоді та спорту управління
10 Дитячий меморіал Т.Петросяна 31.05.2014 Ужгород зб. району 10 O/K Відділ молоді та спорту управління
11 Меморіал М.Локкера 07.06.2014 Мукачево зб. району 8 O/K Відділ молоді та спорту управління
12 Кубок Реша 07.06.2014 Мукачево зб. району 7 O/K Відділ молоді та спорту управління
13 Першість області серед дітей до 12 років 14.06.2014 Мукачево зб. району 8 O/K Відділ молоді та спорту управління
14 Фестиваль «Мукачівське літо» 24-29.06.2014 Мукачево зб. району 12 O/K Відділ молоді та спорту управління
15 Турнір до Дня Конституції 28.06.2014 Берегове згідно положення 20 О Відділ молоді та спорту управління
16 Командний чемпіонат області 13.07.2014 Виноградів зб. району 8 O/K Відділ молоді та спорту управління
17 Обласний турнір до Дня шахів 20.07.2014 Мукачево зб. району 6 O/K Відділ молоді та спорту управління
18 Меморіал Г.Кірпи 02.08.2014 Ужгород зб. району 7 O/K Відділ молоді та спорту управління
19 Кубок Й.Сотмарі 16.08.2014 Мукачево зб. району 8 O/K Відділ молоді та спорту управління
20 Кубок Закарпаття 23-24.08.2014 Мукачево зб. району 7 O/K Відділ молоді та спорту управління
21 Чемпіонат району 14.09.2014 с. В.Бакта згідно положення 40 О Відділ молоді та спорту управління
22 Дитячий турнір з шахів в «Bereg Fest -2014» 28.09.2014 Берегове згідно положення 80 О Відділ молоді та спорту управління
23 Першість області з бліцу 14.09.2014 Ужгород зб. району 8 O/K Відділ молоді та спорту управління
24 Першість області серед дітей до 14 років 21.09.2014 Мукачево зб. району 8 O/K Відділ молоді та спорту управління
25 Першість області з швидких шахів 12.10.2014 Мукачево зб. району 7 O/K Відділ молоді та спорту управління
26 Турнір «Мукачево-рейтинг-22» 04-09.11.2014 Мукачево зб. району 5 O/K Відділ молоді та спорту управління
27 Кубок Святого Михайла 15-16.11.2014 Мукачево зб. району 8 O/K Відділ молоді та спорту управління
28 Кубок району листопад Берегове згідно положення 30 О Відділ молоді та спорту управління
29 Зимовий шаховий чемпіонат району листопад Берегове згідно положення 25 О Відділ молоді та спорту управління
30 Кубок святого Миколая грудень Берегове згідно положення 20 О Відділ молоді та спорту управління
СПОРТ ІНВАЛІДІВ
З ПОРУШЕННЯМИ ОРА
1 Відкритий турнір з шахів та шашок березень Ужгород зб. району 10 О Відділ молоді та спорту управління
2 Відкритий турнір з н/тенісу травень Ужгород зб. району 15 О Відділ молоді та спорту управління
3 Всеукраїнський фестиваль рибалок липень Виноградів зб. району 10 О Відділ молоді та спорту управління
4 Турнір з н/тенісу вересень с. Лавки Мукачівського району зб. району 10 О Відділ молоді та спорту управління

Примітка: Можливі зміни та доповнення до Єдиного календарного плану спортивно-масових заходів Берегівського району на 2014 рік затверджуються відповідним наказом управлінням освіти, молоді спорту райдержадміністрації та вносяться у календарні плани на місяць.

Кiлькiсть переглядiв: 129